Kundeservice 55 56 31 00
...
0 vare(r) i kurven - I alt 0,00 DKK
(0)
Er nu lagt i kurven
Søg produkter
  • Leveringstid 1-3 dage
  • Fragtfri v/500 kr
  • Høj Service

Kontakt

Papirladen.dk     -     Åben: (Man-Tors 08:00-16:00) & (Fre 08:00-15:00)

Gartnervej 5, Holme-Olstrup
4684 Holmegaard
Tlf:  5556 3100
Fax: 5556 3217
Cvr: 1233 0936 (Vat number)
Mail: papirladen@papirladen.dk
 
MobilePay : MobilePay
Betaling : Kort-Betaling
LeverandørService : Online Tilmelding
LeverandørService : Underskrift
Nordea : 2186 - 7561162020
SWIFT : NDEADKKK
IBAN : DK0620007561162020


Søger du job - tryk her: Job i Papirladen

(Indehaver)

4019 9253

Michael@papirladen.dk

(Indehaver)

4044 9970

Simon@papirladen.dk

(Salgschef)

4014 9211

Benjamien@papirladen.dk

(Sælger København & Sjælland)

4016 7750

Martin@papirladen.dk

(Sælger Sjælland & Lolland-Falster)

4019 9453

Bo@papirladen.dk

(Sælger København)

5182 6282

Thomsen@papirladen.dk

(Sælger Sjælland Syd)

3045 7850

Malene@papirladen.dk

(Sælger Sjælland Nord)

3046 0126

Jan@papirladen.dk

(Sælger København & Sjælland)

4018 0519

Julie@papirladen.dk

(Sælger København & Sjælland)

2127 4218

Mette@papirladen.dk

(Sælger Fyn)

3070 9705

Kresten@papirladen.dk

(Sælger Jylland Nord)

2096 0510

Tage@papirladen.dk

(Bogholder)

4017 7824

Annette@papirladen.dk

(Indkøber)

4017 8567

Rasmussen@papirladen.dk

(E-commerce)

4018 6665

Betina@papirladen.dk

(E-commerce)

4019 8330

Yvonne@papirladen.dk

(Lager Ansvarlig)

5185 4517

Niels@papirladen.dk

(Lager)

2489 8260

Lager@papirladen.dk

(Lager)

4074 9755

Lager@papirladen.dk

(Lager)

5556 3100

Lager@papirladen.dk

(Lager)

5556 3100

Lager@papirladen.dk

(Chauffør)

5556 3100

Lager@papirladen.dk


Om Papirladen
Placeret i Holme-Olstrup har Papirladen siden 1987 leveret alle former for aftørrings papir, kemi, babyartikler, køkkenudstyr samt madvarer til offentlige institutioner og private firmaér...

Hurtig levering
Hver dag kører Papirladens egne lastbiler på hele Sjælland, Møn og Lolland-Falster med varer fra lageret - og direkte ind på dine hylder. Levering til Fyn og Jylland klarer vores flinke fragtmand. Hvis du bestiller varer for over 500,- kr. ekskl. moms er levering gratis (ikke heavy weight!).

Fødevarekontrolrapport for Papirladen (Smiley) 

Arbejdes Tilsynets rapport om Papirladen (Smiley)